Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shfaqja skandaloze, modelët nxjerrin organet gjenitale në skenë

Modelet e modës kanë shkaktuar një trazim në rradhët e para të një pasarele Paris nga nxjerrja jashtë të peniseve të tyre.

Stili i pazakontë ishte ekspozuar nga dizajnëri Rick Oëens si pjesë e koleksionit të tij të veshjeve për meshkuj Vjeshtë – Dimër 2015-2016, citon lajmifundit.al. Disa nga modelet kishin prerje të cuditshme, të gjatë anash dhe të shkurtuar në mesin e këmbëve duke zbuluar herë herë organet e tyre gjenitale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet