Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rita, një superyll në Adidas (foto)

ritaRita Ora duket e manitshme në fotografitë e reja dhe në videon për promovimin e koleksionit të ri të Adidas, dizajnuar nga vetë ajo.

Adidas po rikthen atletet e famshme ‘Superstar’ dhe këtë herë ato janë edhe me dizajn të shqiptares Rita Ora, e cila edhe i reklamon ato.

Rita është rikthyer në një ambasadore të denjë të firmës së veshjeve sportive me suksese të një pasnjëshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet