Rihanna fiton gjyqin kundër Topshop

Kliko per me shume info

RIHANARihanna ka fituar betejën gjyqësore me kompaninë e veshjeve në Britani, Topshop, pasi ata kanë përdorur fotografinë e artistes pa lejen e saj.

Fotografia është bërë gjatë xhirimeve të videoklipit të saj në Irlandën Veriore dhe që nga viti 2013 Rihanna ka gjykuar kompaninë duke mbajtur seancat në Londër, transmeton koha.net.

Kliko per me shume info

Por, së fundmi ajo ka fituar, duke u bërë kështu personi i parë që ka fituar këtë lloj gjykimi, pasi në Angli me ligj ky nuk është fare as rast për të cilin mund të mbahen seancat në vend të parë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here