Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

`Për ministrat që shkelin Kushtetuesen do të merren masa`

isa-mustafa-vitiKryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka deklaruar se ministri Aleksandar Jabllanoviq ka kërkuar publike nga nënat gjakovare, por paralajmëron nuk do të lejojë gjëra të tilla. “Fatkeqësisht ministri Aleksandar Jabllanoviq është bërë temë, ani pse kemi tema më të rëndësishme. Jabllanoviq ka kërkuar falje publike nga nënat gjakovare. Unë do të marr masa kundër çdo ministri që shkel Kushtetutën e Kosovës”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet