Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pamja e Ciljetës ndryshon papritur…

ciljetaaaEdhe pse jemi mësuar që ta shohim gjithë me pamje të ndryshme. Edhe kësaj here këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka ndërruar ngjyrën e saj të flokëve.

Ajo tashmë është bërë një flokëkuqe shumë e bukur dhe me këtë dukje Çili po e tregon anën e saj të zjarrtë që e ka përbrenda.

Me këtë pamje ajo do të paraqitet edhe në klipin e saj të ri të këngës ‘Gangsta Love’ të cilën e ka në bashkëpunim me reperin Noizyn.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet