Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Nuk mund ta besoni çfarë gjinie ka! (Foto)

fNë rrjetin social Instagram, njihet me emrin Gigi Gergeous madje dhe ka mijëra fansa të cilët e ndjekin çdo ditë dhe komentojnë fotografitë që poston. Ajo i ngjan një barbike, madje po t’i shikosh fotografitë nuk e beson se është prej vërteti, transmeton Tribuna. Gigi madje është dhe seksi, gjoksi e të pasmet e saj mund të krahasohen lirisht me ato të yjeve të famshme botërore, që shquhen për këto “asete”. Mirëpo të gjitha janë ndërhyrje kirurgjikale. Gigi është një transeksual, por që aspak nuk të lë përshtypjen e një të tilli. Vlersojeni edhe vet në fotografitë e mëposhtme. Kosovarja-KS

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet