Nadia Forde, super seksi në Dubai

Kliko per me shume info

Të mërkurën ra në sy tek të gjithë për shfaqjen e saj në National Television Awards. Ylli i spektaklit “I’m A Celebrity” është shfaqur sërish por këtë herë edhe më sensuale. Ajo shkëlqeu në Dubai ndërsa lë shumë pak për të imagjinuar nga fansat dhe mediat.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here