Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Nadia Forde, super seksi në Dubai

Të mërkurën ra në sy tek të gjithë për shfaqjen e saj në National Television Awards. Ylli i spektaklit “I’m A Celebrity” është shfaqur sërish por këtë herë edhe më sensuale. Ajo shkëlqeu në Dubai ndërsa lë shumë pak për të imagjinuar nga fansat dhe mediat.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet