Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Murgesha shkon në spital me dhimbje barku, lind fëmijën

murgeshaaaNë San Severino të Italisë, një murgeshë solli në jetë një fëmijë pasi shkoi në spital me dhimbje barku.

Kur mjekët i thanë se ishte shtatzënë, ajo nuk e besoi, por më vonë gjithcka ishte e qartë nga ekografia.

Gruaja është dërguar në spital nga murgeshat e tjera të manastirit që qëdrojnë mbyllur dhe luten.

Ngjarja ka ndodhur në spitalin “Bartolomeo Eustachio” ndërsa ka mbetur mister shtatzania e murgeshës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet