Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Loja e çuditshme, burrat me pelena që kërkojnë gjoks grash


Nëse ka një lojë më të çuditshme se kjo, atehere mundesia e vetme eshte se nuk kemi parë atë.

Ky klip nga emisioni japonez tregon meshkuj të rritur me pelena duke u përpjekur të zbulojnë gjinjtë e një gruaje në një përpjekje për ti ekspozuar ato.

Katër burra qendrojnë në një qarkore, një  platformë që është duke lëvizur, citon lajmifundit.al. Më pas ata vrapojnë aq shpejt sa ata munden qe të zbuloojnë femrën e veshur shumëngjyrëshe me qëllimin përfundimtar për të vëne në dukje gjoksin e saj .

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet