Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Lezhë, e rreh gruaja, burri kërkon ndihmë në polici

policia-lezheeeDhuna e vazhdueshme nga bashkëshortja e tij, ka detyruar një burrë në qytetin e Lezhës ti drejtohet policisë, për të kërkuar mbrojtje e ndihmë.

Sipas policise, 52 vjeçari P.N., ka trokitur në drejtorine e Lezhës ditën e djeshme rreth orës 12:00, ku ka deklaruar se prej kohësh, në mënyrë të vazhdueshme, bashkëshortja e tij, M.N., ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj tij.

Dy bashkëshortët janë banues në Shëngjin të Lezhës. Policia ka dokumentuar rastin dhe është plotësuar kërkesë-padia për lëshimin e Urdhrit Mbrojtjes së Menjëhershme për 52 vjeçarin.
Policia tha se me pas materialet i kaluan Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Lezhë për lëshimin e Urdhrit të Mbrojtjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet