Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Leonora e pëlqen këtë pamje (Foto)

leonoraKëngëtarja, e cila njihet për elegancën dhe sharmin e saj, duket se e ka marrë edhe më seriozisht modën.

Bëhet fjalë për Leonora Jakupin, e cila kohëve të fundit është parë duke reklamuar veshje të ndryshme, sa që ka filluar t’i pëlqej se si duket.

Ajo së fundi ka postuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram me mbishkrimin “E pëlqej këtë pamje”.

Përndryshe, Leonora ka reaguar pas raportimeve se ai do ta braktis muzikën, duke thënë se asgjë nuk ka të vërtet rreth këtyre pohimeve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet