Leonora e pëlqen këtë pamje (Foto)

Kliko per me shume info

leonoraKëngëtarja, e cila njihet për elegancën dhe sharmin e saj, duket se e ka marrë edhe më seriozisht modën.

Bëhet fjalë për Leonora Jakupin, e cila kohëve të fundit është parë duke reklamuar veshje të ndryshme, sa që ka filluar t’i pëlqej se si duket.

Kliko per me shume info

Ajo së fundi ka postuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram me mbishkrimin “E pëlqej këtë pamje”.

Përndryshe, Leonora ka reaguar pas raportimeve se ai do ta braktis muzikën, duke thënë se asgjë nuk ka të vërtet rreth këtyre pohimeve.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here