Justin Bieber kapet “mat” me një femër

Kliko per me shume info

justin-bieber-pishineTë mërkurën këngëtari kanadez Justin Bieber është fotografuar në afrimitet në pishinën e rezidencës së tij në Los Anxheles me Hailey, vetëm një ditë pasi u pa në kopështin e së njëjtës banesë me mikeshën tjetër, Kendall Jenner.

Pavarësisht gjithë këtyre, Bieber ka mohuar zërat që herë flasin për një romancë mes tij dhe Kendall e herë mes tij dhe Hailey.

Kliko per me shume info

TMZ duke cituar një të afërm të këngëtarit kanadez shkruan se Justin nuk është në lidhje as me Hailey apo Kendall, por janë që të tre miq të mirë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here