Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Jennifer Lopez: Tek një burrë nuk ka rëndësi pamja e jashtme

j-lo-pamjaKengetarja dhe aktorja Jennifer Lopez tek një mashkull vlerëson karakterin dhe jo pamjen e jashtme.

Bukuroshja 45- vjeçare e beri kete deklarate në programin “Watch What Happens Live”, ku ishte e ftuar mbrëmjen e së enjtes, kur u pyet nga moderatori Andy Cohen për mashkullin e saj ideal.

Lopez, tha se pamja e jashtme nuk ka rëndësi. Ajo tha se cilësitë që vlerëson më shumë tek tjetri është karakteri. Ai duhet të jetë, gazmor, mashkullor dhe seksi.

Në shfaqen e saj në këtë program J.Lo dukej rrezëllitëse ndërsa dekolteja që kishte zgjedhur nuk i linte shumë vend imagjinatës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet