Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ja si zgjohet Kallashi

kallKallashi është një kërcimtare shumë e talentuar dhe shumë e kërkuar, ndaj dhe i duhet që të punojë në orare të ndryshme. Ajo ka postuar një foto ditën e sotme rreth orës 14:30 ku thotë “sapo u zgjuam”. Por në shtrat Kallashi shihet vetëm ndërkohë që folja është në shumës. Ndoshta kur thotë “sapo u zgjuam” e ka fjalën për gjoksin e saj? Kosovarjaco

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet