Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

I shpëton vdekjes në të qindën e sekondës, 7 pemë shemben para tij


Ky njeri është jashtëzakonisht me fat pasi i shpëtoi vdekjes kur të paktën shtatë pemë nuk ranë mbi makinën vetëm për pak me centimetra, teksa u shembën në një rrugë me shumë kamina.

Videoja e postuar në YouTube, tregon momentin kur shoferi shkel frenat në makinën e tij në të qindën e kohës, citon lajmifundit.al. Duke udhëtuar në një autostradë afër Melburn, Australi ,automobilisti u gjend mes një stuhie të egër që shkaktoi shembien potencialisht fatale të pemëve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet