Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gruaja e dënuar për dhunë seksuale nxjerr gjoksin pas lirimit nga gjykata

nxjerr-gjoksinnNjë grua e dënuar për një sulm seksual nxorri gjoksin e saj pasi ajo e la gjykatën dhe bërtiti “vendoseni atë në faqen 3 ! “.

Lynn Birch , 40 vjec, po përballet me dënim me burg pas sulmit seksual , në lidhje me një incident me një shofer taksie.

Magjistratët e Gjykatës Rotherham dëgjuan deshmite se se si ajo i tha viktimës se donte seks , e ftoi atë në banesën e saj dhe pastaj e sulmoi, citon lajmifundit.al. Birch ishte ofruar gjithashtu për të kryer seks me gra të tjera për  100 paund në orë , ishte nje nga deshmite qe gjykata dëgjoi gjate procesit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet