Fotoja “e nxehtë” e këngëtares që mori 500 mijë pëlqime në pak orë

Kliko per me shume info

miley-likeeAjo ka ditur si ta tërheqë vëmendjen e medias dhe publikt me anë të “skandaleve të saj në skenë dhe jashtë saj”.
Miley Cyrus ka publikuar një foto ku ekspozon gjoksin e saj dhe sipas medieve amerikane, në pak orë fotoja ka marrë 500 mijë pëlqime në rrjetet sociale.

Fotot e Cyrus jane nga me te komentuarat ne internet per shkak te provokimeve te saj here pas here ne aktivitete te ndryshme por edhe ne jeten e saj private te perditshme.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here