Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E zuri gjumi në taksi, shoferi tenton ta përdhunojë 17 vjecaren

takKjo është femra e cila ka pranuar të rrëfejë historinë e saj jo të zakonshme. Zameer Arshad, baba i tre fëmijëve ishte ai që e sulmoi 17 vjeçaren Carly Robinson duke tentuar ta përdhunojë. Carly tregon se ishte me miqtë e saj në një festë dhe thërret në telefon shërbimin taksi për ti kërkuar ta çonin në banesën e saj. Vajza hypën në makinë dhe rrugës e zë gjumi ndërsa në momentin që zgjohet shikon taksistin duke e nxjerrë nga mjeti. Me forcë ai e dërgon në një banesë në një krevat tek. Vajza tregon se lëshon ulërima dhe kërkon ndihmë çka e bën taksistin ta rikthejë në makinë e ta dërgojë në shtëpi. Viktima raporton në polici dhe kjo e fundit bën arrestimin e agresorit i cili tanimë është dënuar me 3 vite e gjysmë burg për këtë veprim. Carly gjen rastin tanimë tu bëjë apel të gjitha femrave të kenë kujdes me taksitë ndërsa lëvizin në orët e vona të natës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet