Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Diellza Kolgeci ndez festën në ditëlindjen e saj


Bukuroshja shqiptare nga Kosova, Diellza Kolgeci sot ka ditëlindjen.  Në këtë video është regjistruar festa e ditëlindjes së Diellza Kolgecit në lokalin “HOME” në Prishtinë të cilën e ka xhiruar kameramani Besfort Hasanaj “Çibisi” para 12 viteve!

Po ashtu në festimin e kësaj ditëlindje ishte prezent edhe aktorja Arta Muçaj me motrën e saj Nora Muçaj njofton zëri.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet