Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Cheryl Cole për herë të parë në publik pas thashethemit të shtatzënisë

Këngëtarja Cheryl Cole të premten u fotografua për herë të parë për këtë vit ndërsa fansat kishin spekuluar se ajo tanimë është shtatzënë. Shkak për thashethemin erdhi mos shfaqja e saj në National Television Awards të mërkurën siç të gjithë prisnin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet