Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Armina Mevlani: Nuk e prisha unë martesën e Shkëlzen Berishës

armina-shkelzeni2014Bukuroshja Armina Mevlani ka këmbëngulur se nuk ka qenë ajo shkaku i prishjes se martesës që Shkëlzen Berisha ka pasur para lidhjes me të.
“Fillimi ka qenë i vështirë, dhe ndaj jemi matur shume, por tani kjo pjesë ka kaluar”, ka thënë Armina.
Ajo ka shtuar se “unë nuk jam personi i tretë që u fut në mes të ciftit”, duke lënë të kuptohet se nuk ishte ajo shkaku i prishjes së martesës mes Shkëlzenit dhe Sadijes.
Gjatë rrëfimit për Rudina Magjistarin në TV Klan, Armina ka shtuar se nuk ka asnjë problem me fëmijët e Shkëlzenit.
Armina ka folur edhe për takimin me prinderit e Shkëlzenit, duke thënë se është ndjerë mirë dhe se ata janë njerëz të vecantë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet