Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Argjetina Ramosaj është shtatzënë?

ramosajKëngëtarja shqiptare, Argjentina Ramosaj është shtatzënë.

Burimet pranë çiftit i kanë thënë emisionit “Express” të KTV-së se këngëtarja është në pritje të fëmijës së parë me të dashurin Dukagjin Fetahu.

Ndonëse asgjë nuk mund të vërtetohet nga pamja e këngëtares, koha do ta dëshmojë të vërtetën. Këto ditë, si kundërpërgjigje ndaj motit të ftohtë, çifti ka vendosur që të kalojë pushimet në ishujt tajlandezë.

Por ajo sot është befasuar nga i dashuri i saj, i cili i ka propozuar martesë në një mënyrë shumë të veçantë. Ai i ka shkruar në rërë: “Marry Me?”

Argjentina natyrisht se i është përgjigjur pozitivisht propozimit të Dukagjinit. “Natyrisht se thash po”, ka komentuar këngëtarja.

Krijuesja e hitit “Si Shiu”, vazhdimisht ka postuar fotografi në rrjetet sociale, duke treguar se po e shijojnë udhëtimin e tyre.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet