Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Amy Childs ju lë pa fjalë

Edhe ajo ka zgjedhur këtë janar Dubain për të kaluar disa ditë pushimesh dhe relaksi. Është Amy Childs ajo që të enjten u fotografua në breg të detit dhe natyrshëm duhet ta kuptoni se 24 vjeçarja e ka aftësinë për ti lënë të gjithë pa fjalë. Bukuroshja mësohet se ka qëndruar edhe në Melia Dunas Resort.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet