Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ambasada e SHBA, qytetarëve amerikanë: Të shtunën, shmangni zonat e demonstrimeve

JACOBSONAmbasada amerikane në Prishtinë informon qytetarët amerikanë që të jenë të kujdesshëm në lidhje me protesta që do të mbahen të shtunën në Prishtinë dhe në qytetet tjera të Kosovës.

“Demonstratat që kanë për qëllim të jenë paqësore mund të kthehen në konfrontuese dhe të përshkallëzohen në dhunë. Ju duhet të shmangin zonat e demonstrimeve”, thuhet në njoftimin e ambasadës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet