Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ronaldo bëhet lypsar i pastrehë për të kënaqur tifozin e vogël


Futbollisti Cristano Ronaldo u maskua si një i pastrehë për t’i bërë një suprizë një vogëlushi, tifoz i Realit të Madridit.

Sulmuesi portugez iu afrua fëmijës, i cili e pa i habitur për pak sekonda dhe vetëm kur Cristiano hoqi paruken dhe mustaqet falso të ngjitura, e kuptoi se në fakt ‘personi i pastrehë’ ishte idhulli i tij, që i dhuroi një top të autografuar.

Surpriza tërhoqi vëmendjen edhe të personave kalimtarë që shfrytëzuan rasti për të shkrepur ndonjë foto me futbollistin e famshëm, fitues të Topit të Artë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet