Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rihanna dhe DiCaprio e kanë seriozisht?

rihanaEdhe pse asnjëri prej tyre ende nuk ka konfirmuar lidhjet, mediat tashmë kanë kaluar një hap më tej, duke thënë se dyshja nuk janë vetëm duke u argëtuar por ata duan të krijojnë një lidhje stabile.

Thashethemet për një lidhje mes tyre kanë shpërthyer avët e fundit, dhe të dy shpesh janë fotografuar nga paparacët nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Madje, së fundmi ata kanë qenë në një festë dhe nuk janë ndarë për asnjë moment.

E fundit që vjen në lidhje me ta është se këngëtarja 26-vjeçare dëshiron të çojë aktorin 40-vjeçar në Barbados dhe ta takojë familjen e saj.

Burimet e Hollywood Life bëjnë të ditur se fakti që këngëtarja dëshiron ta prezantojë DiCaprion me familjarët, nënkupton se ajo është e interesuar për një lidhje serioze dhe të gjatë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet