Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Receta e perimeve me organe gjenitale që kryejnë marrdhënie seksuale

recetaaaNjë kompani e ushqimit ka lëshuar fotot e frutave dhe perimeve me forma që ngjanë si organe gjenitale të njerëzve.

Shumëllojshmërisë së përzjedhjeve provokative gjithashtu përfshijnë dy karrota cila duket se janë duke kryer marrëdhënie seksuale.

Ata janë shpërndarë nga kompania e ushqimit Cornish Box, e cila ka nisur një fushatë për ti kërkuar familjeve që të mbajnë një sy tek produktet ushqimore që dukn me organe të trupit të njeriut.


Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet