Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Modelja qeras fansat me një foto nudo në vaskë

modelja-qeras-fansatAjo e gjeti famën si një modele ku shpesh herë është shfaqur nudo.

Dhe pavarësisht se është përpjekur për të bërë një emër për veten e saj si një aktore , me një rol në thrillerin “Gone Girl” dhe me projekte të tjera në rrjedhë, Emily Ratajkoëski ende nuk është aty ky dëshiron përsa i përket famës.

Modeli 23 -vjeçare ka trajtuar 1.8 milion ndjekësit e saj Instagram me një foto sexy në vaskë të mërkurën , duke treguar format nga ku nisi karrierën e saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet