Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Miranda Kerr sërish në të brendshme (Foto)

mirandaMiranda Kerr edhe një herë ka treguar trupin e saj të përkryer, gjatë një serie të re të fotografive.

Bukuroshja australiane ka pozuar me të brendshme për markën e veshjeve të brendshme ‘Wonderbra’.

Kjo seri e fotografive seksi vjen vetëm pak pasi modelja deklaroi për ‘Harper’s Bazaar’ se i pëlqen shumë të qëndrojë e zhveshur.

“Më pëlqen shumë të marr rreze dielli krejtësisht e zhveshur dhe më pëlqen të lahem e zhveshur në det”.

“Nëse nuk do të ishin paparacët që të fotografojnë kudo, me siguri që do e bëja”, kishte thënë Kerr.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet