Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Mesuesja tërheq zvarrë nxënësin 6 vjecar përmes korridorit te shkollës

Një mësuese u kap në kamera teksa ajo tërhiqte zvarrë një djalë gjashtë vjeçar nëpër korridoret e shkollës.

Në pamjet, Ashley Silas mund të shihet duke tërhequr fëmijën në sy të shokëve të tij të klasës , stafit të shkollës dhe madje edhe prindërve të tjerë, teksa ai qendronte i ulur në gjunje.

Sila, nga Kentaki, u shkarkua menjëherë për këtë incident, i cili ndodhi në tetor, por rifitoi postin e saj të mësimdhënies në shkollë më herët këtë muaj pasi e tërhoqi rastin e saj në një panel shqyrtues.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet