Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Messi kopjon Simeonen: Kualifikimi është mundësi e hapur

messi2015Ashtu si trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone edhe futbollisti i Barcelonës, Lionel Messi mendon se të dyja skuadrat kanë gjasa të kualifikohen.

“Ne morëm një rezultat të mirë nga ndeshja e parë, por kualifikimi mbetet i hapur”, ka thënë Messi, i cili ka falënderuar tifozët e Barçës për përkrahjen e madhe që i kanë dhënë futbollistëve në ndeshjen e Kupës së Mbretit.

Argjentinasi ishte golashënues i vetëm për Barcelonën në ndeshjen që u zhvillua të mërkurën ndaj Atletico Madridit (1-0).

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet