Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Mbrëmja në tapetin e kuq, që u shëndërrua në paradë gjoksesh

paradeShumë personazhe të televizioneve britanike ishin të ftuar për një paradë në tapetin e kuq, e duke u përpjekur se kush do të binte më tepër në sy, ndonjëherë mund të përfundosh edhe në anën tjetër duke patur veshjen më të keqe të mbrëmje.

Mediat rozë britanike kanë bërë një përzgjedhje të femrave të veshura më keq në këtë mbrëmje, por ajo që vihet re është se të gjitha këto femra i kanë dhënë përparësi zbulimit të gjoparade1ksit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet