Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kim Kardashian “thyen” sërish internetin, shfaqet nudo

kim kardashianSic duket Kim Kardashian do të “thyejë” internetin sërish.

Revista Love ka postuar në profilin e saj nje foto të Kim Kardashian ku shihet e zhveshur dhe me shpinë nga kamera.

Fotoja e Kim mbante logon “Kim wears Prada” dhe me gjithë çfarë kuptohet Kim po bashkëpunon me markën e njohur Prada për prezantimin e koleksionit Pranverë 2015 dhe seti do të shfaqet në revistën “Love”.

Fotoja është fshirë nga profile pas disa orësh.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet