Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ja si duket Adelina Ismaili pa make up

adelinaismailGjatë dy ditëve të fundit janë publikuar disa fotografi të këngetares së njohur kosovare Adelina Ismaili. Në foto Adelina shfaqet pa make up, dhe kjo gjë ka shfaqur interesim tek fansat e saj.

Nuk ka asnjë dyshim që fotot janë tejet profesionale, por siç ndodh rëndom në to personazhet shfaqen në formën e tyre më të mirë. Ndaj, si për të bërë një krahasim mes fotove të përpunuara dhe pamjes së vërtetë të këngëtares, ky imazh sjell se si është pa make up Adelina.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet