Ja si duket Adelina Ismaili pa make up

Kliko per me shume info

adelinaismailGjatë dy ditëve të fundit janë publikuar disa fotografi të këngetares së njohur kosovare Adelina Ismaili. Në foto Adelina shfaqet pa make up, dhe kjo gjë ka shfaqur interesim tek fansat e saj.

Nuk ka asnjë dyshim që fotot janë tejet profesionale, por siç ndodh rëndom në to personazhet shfaqen në formën e tyre më të mirë. Ndaj, si për të bërë një krahasim mes fotove të përpunuara dhe pamjes së vërtetë të këngëtares, ky imazh sjell se si është pa make up Adelina.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here