Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Itali, i dënuari shqiptar plagos dy policët e burgut

shqiptari-itali15Një shqiptar i burgosur në Itali ka plagosur dy gardianë.
Ngjarja ka ndodhur në burgun e Frosinones në provincën e Lazios.

Mësohet se 42-vjecari shqiptar që plagosi gardianët vuan dënimin në burgun ku ndodhi ngjarja.
Policët kanë marrë plagë të lehta dhe ndodhen jashtë rrezikut në spital.
Pas ngjarjes disa policië burgjesh në Itali kanë protestuar për mungesën e sigurisë në punë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet