Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Irina Shayk pozon topless pas ndarjes nga Cristiano Ronaldo

irina-toplessModelja ruse Irina Shayk pas ndarjes me futbollistin Cristiano Ronaldo, është në qendër të vemendjes së mediave rozë.
Irina nuk ka dhënë asnjë koment dhe gjithçka ka preferuar ta kalojë në heshtje përfundimin e lidhjes me futbollistin.
Në anën profesionale Shayk nuk është ndalur veçse ka marrë energji në lidhje me projektet e reja.
Në llogarinë Instagram, modelja ka publikuar një prej fotove që ka të bëjë me setin e parë fotografik, ku shfaqet tejet joshëse.
Ronaldo në një deklaratë të tij ka uruar vetëm të mira për ish – të dashurën Shayk.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet