Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ellie Goulding lancon këngën e filmit “50 Shades”

ellieBalada e bukur nga Ellie Goulding për filmin e shumëpritur “50 Shades of Grey” tani ka edhe një videoklip të bukur.

Klipi i këngës “Love me like you do” ka pjesë nga filmi por edhe Ellie paraqitet duke vallëzuar nën tingujt e këngës të cilën ajo e ndjen shumë dhe e ka shumë për qejf.

“Unë nuk kam dëshirë të dëgjoj veten time duke kënduar, por kjo këngë ka dalë mu ashtu siç e kam paramenduar dhe e ndjej njëlloj siç e kam për zemër këngën ‘Burn’”, ka thënë Goulding në një intervistë.

Kënga është pritur mjaft mirë nga fansat ndërsa tani edhe klipin janë duke e pëlqyer shumë.

 

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet