Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E fshehu llullën e drogës në vaginë!

llulleNjë grua në SHBA u përpoq që ta fshihte llullën e drogës në vaginë, kur policët ndaluan makinën e saj. Amerikania Christina Marie Searcy u arrestua të premten. Policia nuhati erë marihuane dhe zbuloi edhe një qese me kokainë në makinë. Ajo u dërgua në spital, ku iu nxor lulla nga vagina. Muajin e shkuar, April Rollison humbi jetën në SHBA, pasi nga vagina iu nxor një llullë e tillë dhe një shishe me kokainë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet