Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Burri filmohet duke ecur lakuriq në rrugë

burrilakuriqNjë burrë është filmuar në orët e vona të natës, në Misuri të SHBA-ve duke ecur komplet nudo pranë një pike karburanti. Burri i paidentifikuar ëshë filmuar nga aparate të personave që kanë qenë aty dhe ka përfunduar menjëherë në rrjetet sociale. Nuk dihen arsyet se përse shfaqet totalisht i zhveshur, por me temperaturat minus që bëjnë aktualisht në SHBA duket një cmenduri e vërtetë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet