Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Big Brother, ja kush do të zëvendësojë Arbana Osmanin

albana-osmaniNë faqen zyrtare të Top Medias ka kohë që është i vendosur aplikacioni që tregon dhe fton të gjithë ata që duan të bëhen të famshëm duke marrë pjesë në reality-shos “Big Brother Albania 8”.

Por duke qenë se ky spektakël nis edhe pak dhe e zonja Arbana Osmani është duke pritur të bëhet nënë, disa zëra flitet se show-n do ta prezantojë vajza tjetër e ëmbël Albana Osmani.
Nuk dihet se sa i vërtetë është ky lajm, por pritet të konfirmohet në ditët në vazhdim.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet