Big Brother, ja kush do të zëvendësojë Arbana Osmanin

Kliko per me shume info

albana-osmaniNë faqen zyrtare të Top Medias ka kohë që është i vendosur aplikacioni që tregon dhe fton të gjithë ata që duan të bëhen të famshëm duke marrë pjesë në reality-shos “Big Brother Albania 8”.

Por duke qenë se ky spektakël nis edhe pak dhe e zonja Arbana Osmani është duke pritur të bëhet nënë, disa zëra flitet se show-n do ta prezantojë vajza tjetër e ëmbël Albana Osmani.
Nuk dihet se sa i vërtetë është ky lajm, por pritet të konfirmohet në ditët në vazhdim.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here