Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Arrestohet, e ‘ngacmoi’ ish-shefin përmes Facebook

facebook-komentMbikëqyrësi i një restoranti në Aeroportin e Prishtinës ka raportuar në Polici se për një javë rresht, ish punëtori i po të njëjtit restorant e ka ngacmuar atë në rrjetin social Facebook.

Policia nuk jep detaje se çfarë lloj ngacmimi, por thonë se i dyshuari është arrestuar, por pas intervenimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Viktima mashkull ka raportuar se në intervalin kohor prej 12.1.2015 deri me 20.1.2015 në rrjetin social “Facebook” është ngacmuar nga i dyshuari mashkull.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet