Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Albana Osmani zëvendëson Arbanën në Big Brother?!

arbana-albanaTop Channel  ka kohë që ka njoftuar nisjen e audicioneve ndersa ka publikuar edhe aplikacionin që tregon dhe fton të gjithë ata që duan të bëhen të famshëm duke marrë pjesë në reality-shos “Big Brother Albania 8”.

Duke qenë se ky spektakël nis edhe pak dhe e zonja Arbana Osmani është duke pritur të bëhet nënë, disa zëra flitet se show-n do ta prezantojë vajza tjetër e ëmbël Albana Osmani.

Sa është i vërtetë ky lajm pritet të shihet!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. Big Brother 8 Live says

    eshte marre vesh data e sakte kur fillon dhe a vazhdojne akoma aplikimet ?

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet