Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Adoleshentja 16-vjecare: S`di cfarë jam, jetoj edhe si djalë edhe si vajzë

vajza-adoleshenteAdoleshentja Layla Warlow ka transformuar tërësisht pamjen e saj. Ajo shfaqet njëherë si vajzë e njëherë djalë, sipas humorit.
18 vjeçarja dhe jeton një jetë të dyfishtë ndërmjet dy gjinive. Ajo herë zgjohet si vajzë dhe zgjedh të veshë fustan dhe taka e një ditë tjetër si mashkull duke zgjedhur të veshë xhinse dhe këpucë djemsh.
“Më ndodh të kaloj disa muaj duke u veshur dhe sjellë si vajzë dhe disa të tjera si djalë”, ka thënë e reja për median britaike.
Ndodh që adoleshentja të ndihet edhe konfuze nëse do të jetë Layton apo Layla në ditë të veçanta.
Sipas saj ka qenë pikërisht mosha 16-vjeçare periudha në të cilën filloi të mos e kuptonte më nëse ndihej femër apo mashkull.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet