Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

A është kjo video dëshmi për ekzistimin e UFO-ve: NASA ndërpret transmetimin live (Video)

NASANASA po akuzohet për teori komploti, ngase transmetimin e drejtpërdrejt nga Stacioni Ndërkombëtar i Hapësirës e ka ndalur, kur u shfaq një objekt fluturues i paidentifikuar (UFO).

Gjatë dy rasteve të fundit, gjuetarët e UFO-ve kanë vënë re një objekt misterioz në ekranet e tyre televizive.

Tobi Lund, i cili lëvizjen e UFO-ve, kohët e fundit ka vënë re një objekt duke fluturuar në stacionin e hapësirës, ndërsa transmetimi i drejtpërdrejt u ndërprerë për 15 sekonda.

Ai shpjegoi se këtë NASA e praktikon gjithmonë kur një objekt misterioz i afrohet stacionit të hapësirës.

Gjithashtu, NASA ka hequr pamjet nga arkivat e saja, me qëllim të fshehjes së provave materiale.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet