Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vjedhje me dhunë në Lezhë, shpallen në kërkim dy persona

policia-lezheeePolicia e Qarkut të Lezhës njoftoi se është bërë shpallja në kerkim dhe po punohet për kapjen e shtetasve Vladimir Gjinaj, vjeç 37 dhe Andrea Gjinaj, vjeç 25, që të dy banues në Lagjen Beslidhja Lezhë. Ky veprim është ndërmarrë pasi më datë 20.01.2015, rreth orës 05.45, në lagjen “Besëlidhja”, Lezhë, i kanë marrë me forcë shtetases P Gj, banuese në lagjen “Besëlidhja”, Lezhë, një çantë në të cilën kishte 100.000 lekë të reja. Materialet i referohen Prokurorise se Rrethit Gjyqesor Lezhë, për veprën penale të”Vjedhje me dhunë”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet