Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vildane Zeneli nuk ka nevojë për të dashur

vilBukuroshja shqiptare Vildane Zeneli përmes një statusi në Twitter ka thënë se ajo nuk ka nevojë që të ketë të dashur pasi që ndjehet super si beqare. “No sjom tu kerku as per boyfriend e as per “princin” Jom super” janë fjalët e saj brenda këtij rrjeti. /Indeksonline/

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet