Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Videoja e përplasjes së Lamborghini Huracan me 336 kilometër në orë


Policia në Hungari ka publikuar një video të shtatorit të vitit të kaluar ku shihet si një Lamborghini Huracan që përplaset teksa ecte me një shpejtësi më shumë se 300 km/h.

Celulari që mbahej nga dora e pasagjerit të makinës luksoze, ka regjistruar videon.
Në të shihet si drejtuesi i mjetit ecën me shpejtësi marramendëse, duke kapur edhe 336 km/h humbet kontrollin e makinës dhe përplaset me trafikndarësen.

Makina me vlerë rreth 230 mijë euro shihet e shkatërruar nga pamjet pas aksidentit.
Për fat të dy pasagjerët i mbijetuan këtij aksidenti edhe pse morën plagë të rënda.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet