Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vëllai i Ziver Veizit: Presim drejtësi

ziverNë katër vjetorin e ndarjes nga jeta, familjarët dhe miqtë e kanë përkujtuar Ziver Veizin. Pranë varrit të tij në Gjirokastër, vëllai i Ziverit, Hiqmeti deklaroi përpara medias se “ende pas katër vitesh, për këtë vrasje nuk ka drejtësi. Ne presim drejtësi”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet