Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vëllai i Hekuran Dedës: Kam besim se qeveria do zbardhë vrasjet e 21 Janarit

hekuranPërpara se të hynin në takimin me Kryeministrin Edi Rama, familjarët e viktimave të 21 Janarit 2011 kanë ndaluar në një prononcim për median. Familjarët e Hekuran Dedës kanë deklaruar se shpresojnë se qeveria do të mund të zbardhë ngjarjen dhe të vërë përpara drejtësisë autorët. “I di qeveria, kemi shpresa se do ti zbardhë qeveria. Do ta zbardhë qeveria çështjen. Kam besim tek drejtësia se ngjarja do të zbardhet plotësisht”, u shpreh vëllai i Hekuran Dedës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. shaban says

    Ti mund te flesh i qete sepse sa te kesh Ramen ne qeveri mesiguri qe do ta zbardhe ceshtjen ose se paku edhe po nuk u zbardh mund ti shpalli deshmor.Cfar duhet me shume se kaq.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet