Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tuna Sejdiu përfundon në spital…për një arësye “të cmendur”

tuna-sejdiuuKur është puna tek pijet alkoolike Tuna nuk di të ndalet, mirëpo organizmi i saj siç duket është paksa i dobët që ta përballojë këtë.

Ajo mbrëmë ka përfunduar në spital pasi që ka pirë plot 4 shishe verë.

“4 bottels of wine at midnight #LOL #Sick” ka qenë mbishkrimi që Tuna i ka vënë një fotografie që ka postuar në rrjetin Instagram ku shihet duke marrë infuzion.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet